Individuaalne teraapia

Registreerimine kliinilise psühholoogi vastuvõtule.

Registreeri vastuvõtule

NB! Vastuvõtule mitte tulemisest palume teatada ette 24h!

Kliinilised psühholoogid

Kärt-Lust Paal

Kärt Lust-Paal (Tartu Ülikool, psühholoogia, M.A.) on atesteeritud kliiniline psühholoog, mindfulness koolitaja ja The Academy of Good Thoughts (endine Noviti nõustamis- ja koolituskeskuse) asutaja. Magistriõpingute järgselt läbis Kärt Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiiv-käitumisteraapia kaheaastase väljaõppe ja on seejärel end süvitsi täiendanud mindfulness’i valdkonnas Oxfordi Ülikoolis. Kärt on varasemalt töötanud erahaiglas taastusravi-, neuroloogiliste- ja rehabilitatsiooni patisentidega ning teinud ambulatoorseid vastuvõtte.

Lisaks omab ta 3 aastast töökogemust haridusasutuses psühholoogina töötades, nõustades nii õpilasi, lapsevanemaid kui  juhtkonda igapäevastes psühholoogiaga puutumust omavates küsimustes. Terapeudina on Kärt keskendunud ärevushäirete, depressiooni, madala enesehinnangu, perfektsionismi ja läbipõlemisega toimetulekule.

Kärdi üks peamisi erialaseid eesmärke on laiaulatuslik ennetustöö ja psühhoharimine vaimse tervise valdkonnas. Koolitajana on tal olnud võimalus teha kostööd paljude suurettevõtetega, muuhulgas SEB Pank, Swedbank, Riigikogu, Roche, Eesti Meedia, LHV, Luminor, Ida-Tallinna Keskhaigla jpt.

Kadri-Liis Külm (lapsehoolduspuhkusel)

Kadri-Liis on atesteeritud kliiniline psühholoog. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Psühholoogia instituudi bakalaureuse ja magistriõppe ning läbinud Eesti Kognitiivse ja Käitumisteraapia Assotsiatsiooni kognitiiv-käitumisteraapia kaheaastase väljaõppe.

Lisaks on Kadri-Liis end järjepidevalt täiendanud erinevatel erialastel koolitustel Eestis ja välismaal. Kadri-Liis on psühholoogina on töötanud alates 2011.a. Tema peamisteks tööülesanneteks on olnud noorukite ja täiskasvanute psüühika- ning käitumishäirete psühhodiagnostika ning psühhoteraapia.