Miks me mõnikord oleme väga võimekad, aga teinekord hoopiski mitte?

Kas oled mõnikord peale koosoleku lõppemist mõelnud, et kolleegi kriitilisele küsimusele oleks võinud hoopis teisiti vastata?

Kas oled mõnikord vestluses läinud lukku ja kõik head vastused on tulnud pähe alles  õhtul hilja või hoopis järgmisel päeval? Või veel hullem, oled kellelegi vastanud salvavalt ja pärast tundnud ³süümekaid²?

Igal juhul tundub, justkui oleks nendes olukordades meil mingi segaja peal, mis ei lase meil oma võimeid täielikult kasutada.

Aga kindlasti oled kogenud ka vastupidiseid olukordi ­ olukordi, kus kõik jookseb käes, ideed voolavad, loovust on küllaga ja eriti kui tegutsed koos teistega, siis võib tunduda, et kõik on võimalik. Me ulatume oma potentsiaalini. Ja veelgi enam ­ nihutame piire ja sirutame käe veelgi kõrgemale.

Vaatame neurobioloogilisest vaatenurgast, mis toimub ühel ja teisel juhul ja ehk jõuame arutada ka seda, miks coaching toimib. Teatavasti räägitakse ka coachingu puhul isikliku potentsiaali kättesaamisest. Huvi korral loe coachingust juba ette.

Ruti Einpalu on coach ja koolitaja, varasemalt mitmekülgse kogemusega tippjuht. Ta on töötanud juhina Hansapangas ja Draamateatris. Ruti on olnud Rahvusvahelise Arvo Pärdi Keskuse sünni juures ja selle esimene juht.

Ruti on sertifitseeritud suhtlemistreener (Gordon Training Int). Ta on Eestisse toonud Gordoni suhtlemistreeningute meetodi ja suhtlemistehnikate arendamine on tema kirg.

Ruti on lahenduskeskne coach ja meeskondlik coach (Erickson College Int) ning omab ICF akrediteeringut PCC (Professional Certified Coach). Ruti on töötanud 16 aastat koolitajana ja 6 aastat coachina toetudes neuroleadershipi põhimõtetele. Viimasel ajal on Ruti huviga keskendunud õppimise neurobioloogilisele alusele.

Ruti lemmikteemadeks on keerulised vestlused, alustades arenguvestlustest ja tagasisidest lõpetades juhtide arenguprogrammidega ja coachiva juhtimisega. Ruti ütleb, et arenguprotsess on siis õnnestunud, kui kõik osapooled on lisaks juhtimisvõimekuse tõusule saanud ka pisut paremaks inimeseks. Ruti kohta vaata lisaks https://rutieinpalu.com.

Miks me mõnikord oleme väga võimekad, aga teinekord hoopiski mitte?

Koolitus toimub:

15. september, 2021
16:00-18:30

Koolitaja:

Ruti Einpalu
Coach ja koolitaja