Ettevõtetele

Goodthoughts.ee kalender sisaldab terviklikku teadusel põhinevat vaimse tervise seminarisarja, millega teie ettevõttel on võimalik liituda kogu meeskonnaga, osakondade kaupa või tunnustada individuaalselt mõnda töötajat. Kava koostamisel on arvestatud tänapäeva kiire töötempo, inforohke maailma väljakutsete ja vaimse tervise omavaheliste puutepunktidega.

Millal töötoad toimuvad?

Soovime, et teie töötajad saaksid uusi teadmisi ja praktilisi tehnikaid enda vaimse tervise toetamiseks ning et samal ajal saaks ka töö tehtud. Sellest lähtuvalt toimuvad workshopid õhtupoolikul, orienteeruvalt algusega kell 16.00. Töötubade pikkus teemadest lähtuvalt on 1h-3h.

Mis vormis ja kus loengud toimuvad?

Hoiame oma tervist ja oleme interaktiivsed ehk kohtume ZOOM keskkonnas. Näeme online keskkonnas toimuvatel koolitustel mitmeid eeliseid, samuti viitavad paljud teadusuuringud, et teadmiste kinnistumine on samavõrd hea. Ka meie loodame, et peagi on võimalus ühises koolitusruumis kohtuda.

Kas loengud salvestatakse ja need on järelvaadatavad?

Soovime, et kõik osalejad tunneksid end töötubades turvaliselt ja saaksid küsida küsimusi. Sellest lähtuvalt on workshopid järelvaadatavad 7 päeva pärast töötoa lõppemist ja ainult neile, kes on eelnevalt töötuppa registreerunud. Samuti püüame igat töötuba kindla ajavahemiku tagant korrata.

Kuidas liituda?

Kui soovid liituda suurema meeskonnaga kirjuta ja küsi pakkumist hello@goodthoughts.ee. Individuaalselt registreerumiseks klõpsa kalendris vastava töötoa juures nupule loe lisaks/registreeru.